REALIZACE

V rámci realizace kompletovaných zakázek se naše společnost primárně zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti vzduchotechniky a klimatizace vč. navazujících profesí jako jsou strojní chlazení, ústřední vytápění a měření a regulace. Nedílnou součástí provedených dodávek a prací je vždy i provedení komplexních zkoušek vč. zregulování, seřízení a následného uvedení do zkušebního či trvalého provozu. V případě zájmu konečného uživatele jsme schopni nabídnout zajištění záručního i pozáručního servisu prostřednictvím vlastního servisního střediska.

Jak pracujeme?

Montáž vzduchotechnických a klimatizačních zařízení provádíme výhradně vlastními patřičně odborně vyškolenými pracovníky. V případě potřeby zajistit větší počet pracovníků (týká se především objemově větších zakázek) kooperujeme s ověřenými externími subdodavateli, což rovněž platí i pro zajištění realizace ostatních navazujících profesí.

Kompletované zakázky realizované naší společností lze v zásadě rozdělit do několika následujících skupin:

Občanská vybavenost

Administrativa

Průmysl

Zdravotnictví

Několikrát jsme se stali úspěšnými dodavateli vzduchotechniky a klimatizace na stavbách následně oceněných titulem „Stavba roku“.

Stavební úpravy Galerie moderního umění

Stavba roku 2017

Galerie moderního umění v Hradci Králové

Stavba roku 2009

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Stavba roku 2009

Terminál hromadné dopravy v Hradci Králové

Reference

Administrativní budova společnosti Raaltrans a.s.

Administrativní budova společnosti Raaltrans a.s.

Naše společnost nejprve vypracovala projektovou dokumentaci profese vzduchotechnika a následně získala i její realizaci v nově vybudované administrativní budově jednoho z předních evropských poskytovatelů dopravních informací v oblasti logistiky přepravy zboží.
Výstavba logistického areálu Greenhouse

Výstavba logistického areálu Greenhouse

Na základě přímého oslovení ze strany investora, společnosti HOYA a.s., ve smyslu možnosti předložení alternativního projektového řešení problematiky nuceného větrání a klimatizace plánovaného areálu a jeho následného odsouhlasení bylo naší společnosti umožněno podílet se na výstavbě tohoto logistického a administrativního centra, jehož celková skladovací plocha činí 20 000 m2 a jehož výchozím provozovatelem je řetězec Ahold.
Bytový komplex KOTI

Bytový komplex KOTI – Hyacint, II. fáze

Pro stavební společnost Průmstav, a.s., rovněž člena skupiny Vinci, jsme v průběhu let 2015 a 2016 zajišťovali realizaci profese vzduchotechnika na 2. etapě výstavby bytového komplexu v pražských Modřanech, sestávajícího ze tří objektů A, B a C vč. společných podzemních garáží. Komplex nabízí celkem 165 bytových jednotek, 8 komerčních jednotek v přízemí objektu A a 173 parkovacích míst.

Líbí se vám naše realizace?

Rádi vám poskytneme více informací. Ozvěte se nám!