REALIZACE

V rámci realizace kompletovaných zakázek se naše společnost primárně zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti vzduchotechniky a klimatizace vč. navazujících profesí jako jsou strojní chlazení, ústřední vytápění a měření a regulace. Nedílnou součástí provedených dodávek a prací je vždy i provedení komplexních zkoušek vč. zregulování, seřízení a následného uvedení do zkušebního či trvalého provozu. V případě zájmu konečného uživatele jsme schopni nabídnout zajištění záručního i pozáručního servisu prostřednictvím vlastního servisního střediska.

Jak pracujeme?

Montáž vzduchotechnických a klimatizačních zařízení provádíme výhradně vlastními patřičně odborně vyškolenými pracovníky. V případě potřeby zajistit větší počet pracovníků (týká se především objemově větších zakázek) kooperujeme s ověřenými externími subdodavateli, což rovněž platí i pro zajištění realizace ostatních navazujících profesí.

Kompletované zakázky realizované naší společností lze v zásadě rozdělit do několika následujících skupin:

Občanská vybavenost

Administrativa

Průmysl

Zdravotnictví

Několikrát jsme se stali úspěšnými dodavateli vzduchotechniky a klimatizace na stavbách následně oceněných titulem „Stavba roku“.

Stavební úpravy Galerie moderního umění

Stavba roku 2017

Galerie moderního umění v Hradci Králové

Stavba roku 2009

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Stavba roku 2009

Terminál hromadné dopravy v Hradci Králové

Reference

Výrobní závod RONAL W17 – Přístavba a stavební úpravy objektu SO 01

Výrobní závod RONAL W17 – Přístavba a stavební úpravy objektu SO 01

V rámci postupné modernizace a rozšiřování stávajících výrobních prostor pardubického výrobního závodu jednoho z předních výrobců disků kol z lehkých slitin pro osobní automobily dostala naše společnost možnost spolupracovat na této zakázce zajištěním dodávek a prací profesí vzduchotechnika a měření a regulace.
Stavební úpravy haly J v areálu společnosti PETROF

Stavební úpravy haly J v areálu společnosti PETROF

Pro naši společnost je velkou ctí, že jsme dostali možnost zúčastnit se výstavby nového kulturního centra světově proslulého výrobce pian, jehož srdcem je jeden z největších a nejmodernějších showroomů ve střední Evropě. Součástí objektu je i stylová kavárna a multifunkční hala.
Výrobní závod RONAL W15 – Novostavba objektu lakovny SO 17

Výrobní závod RONAL W15 – Novostavba objektu lakovny SO 17

V rámci rozšiřování stávajících výrobních prostor jičínského výrobního závodu jednoho z předních výrobců disků kol z lehkých slitin pro osobní automobily se naše společnost zúčastnila této zakázky co by dodavatel profese vzduchotechnika, na kterou jsme zároveň vypracovali i projektovou dokumentaci realizované profese ve všech jejich stupních.

Líbí se vám naše realizace?

Rádi vám poskytneme více informací. Ozvěte se nám!