PROJEKCE

Projekce je součástí společnosti od jejího založení. Svoji činností zabezpečuje nejen odborné technické zázemí pro firmou realizované zakázky, ale působí také jako partner při zpracování projektové dokumentace přímo pro investora nebo v rámci komplexního zpracování projektové dokumentace v týmu generálního projektanta.

Jak pracujeme?

Stěžejními obory projekční činnosti jsou vzduchotechnika a klimatizace ve všech stupních projektové dokumentace včetně autorských dozorů. V rámci komplexních služeb pro zákazníka zajišťujeme dodávky projektových souborů v kompletním rozsahu TZB – Technických zařízení budov. Projekční činnosti v oblasti ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a měření a regulace zajišťujeme ve spolupráci se stálými a prověřenými obchodními partnery.

Veškerá projektová dokumentace je zpracována v digitální formě, ve které je také ukládáme a archivujeme. Projekty zpracováváme v souladu s příručkou jakosti systému řízení kontroly a kvality ISO 9001:2009 .

Vysoká odbornost našich projektantů umožňuje zpracovávat projekty TZB pro bytové domy, průmyslové objekty vč. návaznosti na výrobní technologie, administrativní budovy a objekty pro sport a zábavu, zdravotnická zařízení vč. čistých prostorů.

Reference

Rekonstrukce monobloku C2

Projekt řeší nucené větrání a chlazení rekonstruovaného monobloku C2, ve kterém jsou soustředěny provozy: JIP, zákrokový sálek, vyšetřovny, lůžkové pokoje, laboratoře.

VÝROBNÍ ZÁVOD NA AUTOKOLA – W15 – Novostavba lakovny

Projekt řeší vzduchotechnická a klimatizační zařízení ve výrobním závodě Ronal W15 v Jičíně. Řešení obsahuje vzduchotechnická zařízení pro větrání, chlazení a vytápění výrobních prostorů, prostorů šaten, skladů, dílen, kanceláří a zasedací místnosti.
Administrativní budova společnosti Raaltrans a.s.

Obchodní a administrativní objekt – Raaltrans

Projekt řeší nucené větrání vybraných prostor administrativní budovy (zasedací místnost, recepce), podtlakové větrání sociálních zařízení a kompletní chlazení kanceláří (VRV systém).

Líbí se vám realizace naší projekční činnosti?

Rádi vám poskytneme více informací. Ozvěte se nám!