Skladový/á nákupčí

  • POŽADUJEME:
    • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
    • znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
    • zodpovědnost, aktivní přístup
    • praxe v oblasti nákupu
    • znalost anglického jazyka
    • vyjednávací schopnosti
  • NÁPLŇ PRÁCE:
    • nákup materiálu pro výrobu
    • systematická analýza nákupu
    • optimalizace objednaných množství a termínů dodávek dle potřeby výroby
    • zajišťování plynulosti dodávek
    • vyjednávání o cenách a podmínkách dodávek
    • objednávání materiálu a administrace dat v systému SAP
    • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
    • řízení dodavatelů a jejich pravidelné hodnocení
    • podílení se na dalších strategických činnostech v oblasti nákupu
  • NABÍZÍME:
    • zajímavé platové ohodnocení
    • zázemí stabilní společnosti
    • práci v příjemném prostředí
    • systém zaměstnaneckých výhod (5. týden dovolené, příspěvek na stravování, 13. plat, jazykové vzdělávání)
    • nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete životopis paní Čečkové na email: ceckova@kastt.cz

ToTop